Broadway 5.8.0.0 (windows)

Broadway

Broadway
ÜCRETSİZ
İndir 2.42 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Broadway programını kullanarak iTunes'da dinlediğimiz albümler için kapak resimlerini ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

Broadway programı, sık sık iTunes kullanarak müzik dinleyenlerin ya da indirenlerin bilgisayarlarında bulunması gereken kullanışlı ve ücretsiz programlardan bir tanesi. Özellikle iTunes üzerinden indirilmemiş olan müzikleri iTunes ile dinlerken albüm kapaklarının olmaması sorununa karşı üretilmiş olan program, böylece tüm müzik arşivinizde gereken albüm kapaklarını elde etmenizi sağlıyor ve otomatik olarak aramalar gerçekleştiriyor.

Bulunan albüm kapak resmini bilgisayarınıza indirmenize ve koleksiyonunuzdaki şarkılarla eşleştirebilmenize olanak tanıyan uygulama, böylece her defasında yeniden kapak fotoğrafları aramanıza da engel oluyor. Aynı zamanda şarkı sözlerini de arayabilen program, şarkıların etiketlerini de düzenlemenize olanak tanıyor.

Elbette çalışmak için bilgisayarınızda iTunes'un yüklü olması gerekiyor. Arayüzünün anlaşılır ve basit olması nedeniyle kullanırken herhangi bir zorlukla karşılaşacağınızı da sanmıyorum. Sık sık kendi MP3 albümleriniz için albüm resimleri indirmek istiyor ancak bunun zaman alacağından korkuyorsanız kesinlikle bilgisayarınızda bulunması gerektiğine inanıyorum.

Uygulama ücretsiz olduğu için ticari olmayan kullanımlarda dilediğiniz kadar faydalanabilir ve tüm albümlerinize kapak resimleri bulabilirsiniz. Denemelerimiz sırasında herhangi bir şekilde yanlış kapak resmi indirdiğini görmedik ancak çok nadir albümlerde böyle bir sorunla karşılaşılabileceğini de unutmayın.