Hintamp 1.0 (windows)

Hintamp

1.0
Hintamp
ÜCRETSİZ
İndir 0.22 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hintamp, Winamp üzerinde çalan şarkılarla ilgili bilgileri yeni bir açılır pencere üzerinde gösteren ücretsiz bir Winamp eklentisidir.

Hintamp, popüler medya oynatıcısı Winamp için geliştirilmiş olan ücretsiz bir eklentidir. Çalmaya başladığınız şarkılarla ilgili sanatçı, şarkı adı, çalma listesi numarası ve bitrate değerlerini yeni bir açılır pencere üzerinde görüntülemenize olanak sağlayan eklenti oldukça kullanışlıdır.

Tüm bu bilgilerin yer aldığı açılır pencere belirli bir zaman sonrasında otomatik olarak kendini gizler veya doğrudan pencere üzerine tıklamanızla birlikte ortadan kaybolur. Aynı zamanda pencere için şeffaflık ayarlarını da istediğiniz şekilde yapılandırabilirsiniz. Geniş müzik arşivlerine sahip olan kullanıcılar için oldukça yararlı bir eklenti olan Hintamp, herhangi bir kurulum da gerektirmemektedir.

Hintamp'ı Winamp üzerinde çalıştırmak için yapmanız gereken tek şey; zip dosyası içerisinde yer alan .dll uzantılı dosyayı Winamp'ın kurulu olduğu klasör içerisinde yer alan Plugins klasörü içerisine kopyalamak ve ardından Winamp üzerinden eklentiyi etkinleştirmektir.

Sistem kaynaklarını oldukça düşük miktarlarda kullanan eklenti, herhangi bir şekilde donma veya takılmalara neden olmaz. Bu nedenle eklentiyi hiç çekinmeden kullanabilirsiniz.

Hintamp ile ilgili bilmeniz gereken tek şey, sırada çalacak olan şarkılarla ilgili bilgileri Winamp sistem tepsisi üzerinde çalışıyor bile olsa sizlere gösterecek olmasıdır.

YORUMLAR