JSound 2.0.2 (windows)

JSound

JSound
ÜCRETSİZ
İndir 108.10 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jsound müzik ile ilgili bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilen bir programdır

JSound müzik çalma özelliğinin haricinde müzik dönüştürme, radyo dinleme, müzik indirme, ses düzenleme ve müzik CD'sinden MP3 yapma özelliklerini kullanıcılara bir arada sunan ücretsiz ve reklamsız bir medy oynatıcıdır.

Program bu özelliklerin hepsini bir araya toplayarak sizi her işlem için farklı bir program kullanma derdinden kurtarıyor. JSound ile çalma listeleri oluşturarak müzik dosyalarınızı oynatabilmenin yanında ekolayzır desteği ile sesi iyileştirebilir ve tercihlerinize daha uygun bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz.

JSound'un şarkı indirme aracı sayesinde şarkılarınızı bilgisayara kaydedebiliyorsunuz. Bunun yanında program aracılığıyla internet üzerinden dinlediğiniz radyo kanallarında çalan şarkıları kaydedebilme özelliği de programın en kullanışlı özelliklerinden biridir.

JSound kullanarak müzik CD'lerinizdeki parçaları bilgisayarınıza MP3 formatında kaydedebilir, CD'nizi bilgisayarınıza takmadan dilediğiniz zaman bilgisayarınız üzerinden dinleyebilirsiniz. Bunun yanında ses dosyalarını birbirleri arasında farklı formatlara da dömnüştürebilirsiniz.

Ses görselleştirme, tag editörü, şarkı sözü indirme aracı, sanatçı bilgisi gibi özellikler programın diğer kullanışlı özellikleridir.

ARTILAR

Reklam yok ve tamamen ücretsiz

Müzik ile ilgili ihtiyaçlarınızın hemen hemen hepsini karşılıyor

EKSİLER

YORUMLAR