LangOver 5.5.0.0 (windows)

LangOver

LangOver
ÜCRETSİZ
İndir 1.55 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LangOver programı sayesinde farklı diller arasındaki geçişleri kolayca yapabiliyoruz.

LangOver, tamamen ücretsiz olarak sunulan ve birden fazla dil ile çalışan Windows kullanıcılarına yardım etmek üzere tasarlanmış bir program. Dil geçişlerini kolaylaştırmak üzere tasarlanan LangOver sayesinde dil değiştirmeyi unuttuğunuz zamanlarda sadece F10'a basarak kullandığınız diller arasında geçiş yapabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi dil geçişlerini yapmak amacıyla Alt+Shift kombinasyonunu kullanmak gerekiyor. Fakat bazen bu kombinasyonu yapmayı unutarak metin yazabiliyoruz. Bu durumlarda karşımıza anlamsız cümleler çıkıyor. Neyse ki LangOver sayesinde yazmak istediklerimizi tekrar yazmak yerine sadece F10'a basarak yazı dilini değiştirebiliyoruz.

Programın tek amacı dili değiştirmek değil. Büyük küçük harf değişimlerini de yine LangOver ile yapabiliyoruz. Shift+F10 butonlarına basarak tamamen küçük veya büyük yazılmış bir cümleyi tam tersi yapıya çevirebiliyoruz. Bu özelliğine ek olarak LangOver sayesinde yazdığımız cümleleri tersten yazabiliyoruz. Bu özellik için F6 butonunu kullanmamız yeterli oluyor.

Bunlar gibi daha pek çok özelliğe sahip olan LangOver, farklı diller ile çalışan kullanıcıların karşılaşabilecekleri problemleri ortadan kaldırmak üzere tasarlanmış mükemmel bir yazılım.

YORUMLAR