MobiKin Assistant for Android 3.2.7 (windows)

MobiKin Assistant for Android

MobiKin Assistant for Android
ÜCRETSİZ
İndir 16.37 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MobiKin Assistant for Android uygulamasında, akıllı telefonlarınızdaki dosyalarınızı kolayca yedekleyebiliyorsunuz.

MobiKin Assistant for Android uygulamasını kullanarak Windows işletim sistemli bilgisayarınızdan Android cihazlarınızın dosya yedeklemelerini yapabilirsiniz.

Akıllı telefonlarınızda depoladığınız fotoğraf, video, müzik ve belge gibi dosyalarınızın olası aksilik durumlarında kaybolmasını istemiyorsanız, belirli aralıklarla yedekleme yapmanız gerekiyor. Bu yedeklemeleri düzenli olarak yaptığınızda, telefonunuzun başına ne gelirse gelsin hiçbir kayıp yaşamadan hayatınıza devam edebilirsiniz. MobiKin Assistant for Android uygulaması da bu konuda size büyük kolaylık sağlayacak uygulamalardan biri olarak öne çıkıyor. Birkaç tıklamayla tüm dosyalarınızı Windows bilgisayarlarınıza yedekleyebileceğiniz uygulamada, yedekleme dosyalarınızı da aynı kolaylıkla geri yükleyebilirsiniz.

Aklınıza gelebilecek her türlü dosya formatını destekleyen MobiKin Assistant for Android uygulamasında kişilerinizi ve mesajlarınızı da istediğiniz formatta yedeklemenizi ve bu yedeklerinizi geri yüklemenize olanak sağlıyor. USB bağlantısı ya da Wi-Fi üzerinden bağlantı sağlayabileceğiniz uygulamada, yedeklediğiniz dosyalarınız kalitesini kaybetmeden orijnal haliyle saklanıyor. Bilgisayarınızdan Android cihazınızdaki uygulamaları da yönetmenize izin veren MobiKin Assistant for Android uygulamasını tüm akıllı telefon modellerinde kullanabilirsiniz.

YORUMLAR