NetChecker 1.0.0.0 (windows)

NetChecker

NetChecker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NetChecker ile internet bağlantınızın durumunu kontrol edebilir ve hataları düzeltebilirsiniz

NetChecker internet bağlantısı izleme ve internet bağlantı hatası düzeltme işlemi için kullanabileceğiniz başarılı bir ücretsiz programdır.

Program ilk adımda kablosuz veya kablolu bağlantılar için internet bağlantısının durumunu inceler ve olası hataları ve problemleri tespit eder. Daha sonra internet bağlantı problemi düzeltme adımlarını uygulayan program bağlantınızı tekrar sağlıklı hale getirmeye çalışır.

NetChecker çoğu yaygın kablolu ve kablosuz bağlantı problemini tespit ederek giderebilmektedir. Program klasik Windows çekirdek uygulamalarını kullanır ve herhangi bir üçüncü parti araca başvurmaz. Bu nedenle oldukça hızlı bir şekilde çalışan program aynı zamanda güvenli ve kararlı bir şekilde çalışmaktadır. Program hemen hemen hiç sistem yükü oluşturmamaktadır.

Windows'un kendi bağlantı onarma yöntemleri bazen bilgisayarı kilitleyebilmektedir ya da oldukça uzun süre yanıt vermeyebilmektedir. Bu açıdan bakıldığında NetChecker çok daha sağlıklı bir internet bağlantı duurmu görüntüleme ve onarma aracıdır.

 

YORUMLAR