Not Enter - Kasa Defteri 1.0 (windows)

Not Enter - Kasa Defteri

1.0
Not Enter - Kasa Defteri
ÜCRETSİZ
İndir 77.00 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Not Enter - Kasa Defteri programı sayesinde tüm müşterilerinizin ödeme ve ürün alma bilgilerini kayıt edebilir, listeleyebilirsiniz.

Not Enter – Kasa Defteri programı, küçük ve orta ölçekli işyeri sahiplerinin kullanabilecekleri müşteri ve ürün takip programları arasında yer alıyor. Program ücretsiz olarak sunuluyor ve herkesin anlayabileceği tarzda bir arayüzle birlikte hazırlanmış.

Programda bulunan listeye müşterileri eklemek, hangi ürünleri aldığını belirtmek ve ayrıca ödeme bilgilerini girmek mümkün olduğu için tüm müşterilerinizin kasa nakit akışını kolayca özetleyebiliyorsunuz.

Kişiler ve ürünler girildikten sonra toplu bir şekilde kişileri görüntülemek veya filtrelemeler gerçekleştirerek istenilen müşterilere özel olarak ulaşmak da mümkün hale geliyor. İçerisinde bulunan hesap makinesi butonu sayesinde hesaplamalarınızı da programdan çıkmadan gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ürün ekleme menüsünde ürünün adını, cinsini ve fiyatını kolayca girmeniz mümkün. Eklenen müşterilerin ad ve soyad bilgilerinin yanında adreslerini, cep telefonlarını ve ürünlerine dair bilgileri de ekleyebiliyorsunuz. Dolayısıyla ürün ve kişilere dair tüm gereken işlemler program içerisinde mevcut. Programın üreticisi gelecek sürümlerde yeni özelliklerin de geleceğini belirtmekte.

Çalışması sırasında herhangi bir performans sıkıntısı bulunmayan uygulamada çok geniş veritabanı seçeneklerini denemedik ancak çok büyük işletmeler için yeterli olmayacağına inanıyorum. Özellikle esnafların ücretsiz olarak kullanabilecekleri programlardan birisi olarak Not Enter – Kasa Defteri'ni denemeyi unutmayın.

YORUMLAR