Dijital Veresiye Defteri

Dijital Veresiye Defteri

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,585
  • DOSYA BOYUTU 37.42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dijital Veresiye Defteri

Dijital Veresiye Defteri programı sayesinde müşterilerinizin satış kayıtlarını çok daha kolay bir şekilde tutabiliyorsunuz.

Dijital Veresiye Defteri programı, adından da anlayabileceğiniz gibi işyeri sahiplerinin veresiye kayıt ve yönetim işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilecekleri programlar arasında yer alıyor. Hem basit bir arayüze sahip olması hem de veresiye kaydı tutmanın yanında pek çok farklı özelliğe sahip olması sayesinde kullanırken oldukça keyifli bulacağınıza inanıyorum.

Program içerisinde yer alan ürün görseli, müşteri resmi ekleme gibi işlevler sayesinde yönetim kısmı daha kolay hale geliyor ve müşterilerin pek çok detayla zenginleştirilmesi sayesinde satışlar arasında ayrım yapmak da daha kolay hale geliyor. Bunun yanında ürünleri farklı kategoriler altına yerleştirme, taksitli satış yapabilme ve tahsilat dekontu çıkarma gibi pek çok satışı kolaylaştırabilecek işlev de yine uygulama içerisinde mevcut.

Satış ve müşterilere dair detaylı raporların çıkarılabilmesi, istatistikler, toplu ve bireysel analizler gibi onlarca farklı araç Dijital Veresiye programının içerisinde mevcut. Verilerinizin herhangi bir şekilde kaybolmasından korkuyorsanız kullanabileceğiniz yedekleme araçları da yine programda yer alıyor ve böylece düzenli olarak yedek tutarak bilgisayarınıza bir şey olması halinde bu yedeklerden kayıtları geri getirebiliyorsunuz.

Tema desteğine de sahip olan Dijital Veresiye, böylece görünümünü özelleştirmenize de izin veriyor. Stok takibi aracı ise elinizde bulunan ürünlerden ne kadar kaldığı ve kritik düzeye gelen ürün adetleri hakkında fikir edinmenizi kolaylaştırıyor. Bilhassa küçük ve orta ölçekli işletmelerin bu programı kullanarak stok ve satış işlemleri, ayrıca müşteri yönetimi konusunda oldukça rahat olacaklarını düşünüyorum.

Programın ücretsiz sürümü 10 müşteriye kadar destek sunuyor ve bu nedenle daha fazla müşteriyi kayıt edebilmek isteyenlerin tam sürümünü satın alması gerekiyor. Fakat deneme sürümünün bu konuda karar vermenize yardımcı olacağı kesin.