Site ve Apartman Yönetim Programı

Site ve Apartman Yönetim Programı

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 15,439
  • DOSYA BOYUTU 19.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sedat Coşar

Site ve Apartman Yönetim Programı, bulunduğunuz apartmandaki yöneticilik işlevlerini kolayca yerine getirmenizi sağlayacak.

Site ve Apartman Yönetim Programı, adından anlayabileceğiniz gibi PC'lerinizde kullanabileceğiniz bir site yöneticisi uygulaması olarak hazırlanmış. Oldukça sade bir arayüzle birlikte gelmesi ve bir konut sitesinin yönetiminde oldukça verimli olmanıza yardımcı olabilecek bir yapıda hazırlanmış olması nedeniyle tercih edebilirsiniz.

Dairelerin aidat bilgileri, kasaya giren çıkanlar, ödemeler dengesi, şikayetlerin alınması, uzun vadeli raporlamalar, şifreli giriş ve kayıt formu oluşturma gibi pek çok işleve sahip olan program, böylelikle bu işe olabildiğince az vakit ayırarak en yüksek verimle çalışmanızı sağlıyor. Eğer bir site yöneticisiyseniz denemeden geçmemeniz gerektiğine inanıyorum.

Site ve Apartman Yönetim Programı Özellikleri

- Mesken eklenebilir, evsahibi, kiracı ayrı ayrı tanımlabilir. Farklı borçlandırmalar yapılabilir.
- Excel ile uyumlu toplu mesken eklenebilir.
- Otomatik aidat dağıtımı, taksitlendirme, sayaç bilgisine göre, mesken bilgisine göre toplu borçlandırmalar yapılabilir.
-Toplu ödemeler alınabilir. Banka excel hesap hareketi dökümü okunabilir. Excel deki bilgi anında aktarılır. İşlenir.
- Birden fazla kasa oluşturulabilir. Kasalar arasında transferler yapılabilir. Farklı modüllerdeki yapılan işlemler otomatik kasaya işlenir.
- Detaylı raporlama alınabilir.
- Mesken sahiplerine borçlarının dökümleri eposta ve SMS olarak gönderilebilir. Toplu olarak mesaj gönderilebilir.
- Ekstra modüller ile ajanda, site borçları, personel bilgileri, şikayet ve talepler, karar defteri, demirbaşlar ile yönetiminizi daha da kolaylaştırabilirsiniz.