Stok Takip / Fiyat Teklifi Hazırlama / Cari Kontrol Sistemi

Stok Takip / Fiyat Teklifi Hazırlama / Cari Kontrol Sistemi

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 894
  • DOSYA BOYUTU 2.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ufacık Taşımacılık

Stok Takip / Fiyat Teklifi Hazırlama / Cari Kontrol Sistemi, isminin belirttiği işlevleri bir araya toplayan bir yazılımdır

rar dosyası şifresi : 1
Program Kullanıcı Adı :
ADMIN
Program Kullanıcı Şifresi :
ADMIN

Stok Takip / Fiyat Teklifi Hazırlama / Cari Kontrol Sistemi adlı paket programı adından da anlaşılacağı üzere bu işlemlerin üçünü bir arada takip etmenizi sağlamakta. 

Stok Takibi : Stoğunuzdaki malzemeleri sisteme girebilir ve onları kime çıkış yaptıysanız çıkış yapabilirsiniz. Bu sayede fiili stoklarınızı takip etmiş olursunuz. Stok girişi esnasında alış fiyatı ve satış fiyatını girebilirsiniz. Bu sayede daha önce o malı kaç liraya aldığınızı görmüş olursunuz. Stok çıkışında müşteriye yapacağınız çıkışların toplam tutarı Cari Kontrol ekranında müşteriye borç olarak kaydedilmekte ve sizleri ikinci bir iş yapmaktan kurtarmaktadır.

Fiyat Teklifi Hazırlama : Müşterilerinize fiyat teklifi oluşturup hangilerinin beklemede, hangilerinin ret edilmiş, hangilerinin onaylanmış olduğunu kolaylıkla takip edebilir ve fiyat tekliflerinin çıktılarını sistem üzerinden alabilirsiniz. Fiyat teklifi verilecek ürünlerin satış fiyatları stok girişinde belirlenen satış fiyatı olarak otomatik gelmekte olup dilenirse bu tutar değiştirilebilmektedir.

Cari Hesap Takibi : Cari hesaplarınız için hazırlanmıştır. Kime ne vereceğiniz, kimden ne alacağınız varsa hepsinin takibini yapabilirsiniz. Yaptığınız ödemeleri ve yaptığınız tahsilatları da yazıp hangi müşterinizin ne kadar bakiyesi kaldığını kolayca öğrenebilirsiniz. (Çok yakında Nakit Kasa ve Banka Hesabı kontrolü de eklenecektir.)