POS Takip Programı

POS Takip Programı

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,099
  • DOSYA BOYUTU 4.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Şahanlar Mühendislik

POS Takip Programı işletme sahiplerinin güvenle kullanabilecekleri kapsamlı ve pratik bir ödeme takip programı olarak tanımlanabilir.

POS Takip Programı, ödeme işlemlerini detaylı bir şekilde takip etmeye yarayan pratik bir yazılım olarak öne çıkıyor. Özellikle KOBİ kategorisinde yer alan işletme sahiplerinin tercih edebileceği bir program olarak niteleyebileceğimiz POS Takip Programı ödeme işlemlerinin tarihlerini, işlem tutarlarını, ödeme yapılan bankaları, valör tarihlerini ve diğer ayrıntıları düzenli bir şekilde sınıflandırıyor. Bu sayede işletme sahipleri konvansiyonel not alma yöntemleriyle vakit kaybetmek ve verilerin kaybolma riskini göze almak yerine her türlü ödeme işlemlerini otomatize etmiş oluyor.

Programda birçok filtre seçeneği mevcut. Kullanıcılar ihtiyaçları doğrultusunda bu filtreleri kullanarak aradıkları bilgilere kolayca erişebiliyor. Sunulan arama ve filtre seçenekleri arasında banka adı, ödeme tarihi ve işlem tarihi gibi kriterler mevcut. Yapılan işlemleri ayrıntılı olarak arşivleyebileceğiniz gibi tek tıklama ile istediğinizi silme şansına da sahipsiniz. Programa dahil edilen yazdır butonu, çıktı alma işlemlerini kolaylaştırıyor. Bu özellik sayesinde uzak tarihlerde yapılan işlemleri programda tutmak yerine çıktı alarak dosyalayabilirsiniz. Buna paralel olarak programda yer alan yedekle butonu aracılığı ile arşivlenmiş tüm verileri bilgisayarınızda oluşturacağınız bir dosya içerisinde tutma imkanı da sunulan fonksiyonlar arasında.

Genel olarak başarılı ve pratik bir program olarak öne çıkan POS Takip Programı, ödeme işlemlerini düzenli bir şekilde arşivlemek isteyen işletme sahiplerinin sahip olabilecekleri en iyi yapımlar arasında.

Not: Programın ilk giriş şifresi "+" dır.

2.5.2 güncellemesi ile: