Plane9 2.2.0.16 (windows)

Plane9

Plane9
ÜCRETSİZ
İndir 21.88 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Plane9 ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir görsel eklentidir

Plane9 bilgisayarlarınızda müzik dinleme deneyiminizi zenginleştirmeyi amaçlayan visualizer türünde tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir görsel eklenti.

Bilgisayarlarımızda müzik dinlerken genel olarak Windows Media Player veya Winamp gibi programları tercih ediyoruz. Bu programların standart özellikleri müzik dinlerken bize yeterli olsa da bu deneyimi küçük eklentilerle geliştirebilmemiz mümkün. Plane9 bu tarz bir Plugin olarak karşımıza çıkıyor.

Plane9 temel olarak ses dalgalarına tepki veren sahneleri bilgisayarınıza taşıyor. Örnek olarak; çalan müziklere uygun olarak farklı renkte ışık yansıtan küpler, dalgalanan DNS görümlü cisimler, neon hatlar Plane9 içerisinde bulabileceğiniz sahneler. Plane9'un kurulumunu yapmanızla birlikte 260'ın üzerinde farklı sahne türüne sahip oluyorsunuz. Dilerseniz bu sahneleri birleştirebiliyor ve size farklı kombinasyonlar sunan sahne serileri oluşturabiliyorsunuz. Yazılım içerisinde sahneler birbirlerine 35 farklı geçiş efektiyle bağlanmakta.

Plane9 Oculus Rift gibi sabal gerçeklik sistemleriyle de kullanılabiliyor. Bunun yanında Plane9'u bir ekran koruyucu olarak da kullanabilirsiniz. Spotify ve iTunes gibi müzik hizmetleriyle de uyumlu olan Plane9'u müzik dinlemeyi seviyorsanız tavsiye ediyoruz.