Related Posts 3.5.3 (windows)

Related Posts

Related Posts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Related Posts eklentisi, WordPress sitelerinizdeki içeriklerinize benzer yazılar bölümü eklemenizi sağlar.

Related Posts eklentisi ile web sitenizdeki içeriklerinize benzer yazılar bölümü ekleyebiliyorsunuz. Bu özelliği kullanarak web sitenize birçok konuda katkıda bulunabilirsiniz.

Birçok web sitesinde karşımıza çıkan benzer yazılar bölümünün bu kadar çok kullanılmasının elbette bir özelliği var. Ziyaretçileri sitede tutmak, arama motorlarında üst sıralara çıkmak, diğer yazılarınızın görünmesini sağlamak, sayfa ziyaretlerinde artış sağlamak, ziyaretçilerinizin sitede kalma süresini arttırmak gibi özellikle SEO konusunda büyük bir etki sağlamaktadır.

Benzer yazılar bölümünün kullanılması, ziyaretçilerin içerikleri incelerken bir başka içeriğin ilgisini çekmesiyle birlikte, yukarıda saydığımız maddelerdeki gibi siteniz açısından büyük fayda sağlar. Eklentide benzer yazıların hangi kategorilerden alınacağını ya da ilgili içeriklerin gösterileceği gibi ayarları kendiniz belirleyerek bu özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz. Bir içerikle alakalı reklam çalışması yaparken de kullanabileceğiniz bu özelliğin, sitenize her konuda katkı sağlayacağını düşündüğüm bir eklenti.

YORUMLAR