StartBar8 1.0.4 (windows)

StartBar8

StartBar8
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    530

  • Üretici

    Totalidea Software

StartBar8 ile kendinize özel bir araç çubuğuna sahip olabilirsiniz

StartBar8, Microsoft'un en yeni işletim sistemi olan Windows 8'in en büyük problemi olan başlat menüsü konusunda kullanıcılara yardımcı olan kullanışlı bir programdır.

StartBar8 Windows 8'e başlat menüsü ekleme özelliğinin haricinde genel olarak oldukça kullanışlı bir araç kutusudur. Program ile gerçek bir başlat menüsü sahibi olabiliyorsunuz ve bunun yanında dosya gezgini ve kişisel arşivlerinize kolay erişim sunan kısayolların olduğu bir araç çubuğuna kavuşuyorsunuz. Fare imlecinizi ekranınızın sol alt köşesine getirdiğinizde otomatik olarak açılan bir pencere şeklindeki bu araç kutusu oldukça kullanışlı olmakta.

StartBar8'in masaüstünüze yerleştirdiği araç çubuğundan açılan pencere kaydırılabilir niteliktedir. Programın bütün özelliklerine bu kaydırılabilir menü şeklindeki pencereden ulaşılabiliyor. Bu pencere otomatikolarak gizlenmektedir ve masaüstünüzdeki çalışmalarınızın üstüne çıkarak dikkat dağıtmamktadır.

Program görsel olarak da birçok yenilik sunmakta. Kişiselleştirebileceğiniz ve renk gibi ayarlarını tercihlerinize göre değiştirebileceğiniz bu araç çubuğu standart başlat menüsüne oldukça hoş bir alternatif olmakta. Denetim masası, Belgelerim, Donatılar, Sistem Araçları gibi birçok kısayola bu çubuk üzerinden ulaşılabilmekte.

StartBar8 çalıştır özelliğine ve bilgisayar kapatma seçeneklerine de gayet kolay bir erişim sunmakta.

YORUMLAR