TorrentStreaming 1.0.0 (windows)

TorrentStreaming

TorrentStreaming
ÜCRETSİZ
İndir 21.50 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TorrentStreaming sayesinde torrent filmlerini bilgisayarınıza indirmeden izleyebiliyorsunuz.

TorrentStreaming programı, internetten film yahut dizi izlemeyi seven torrent kullanıcılarının en beğenecekleri uygulamalardan bir tanesi olarak karşıma çıktı. Torrent üzerinden paylaşılan videoları bilgisayarınıza indirmeden izlemenize olanak tanıyan program, ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor ve pek de öğrenme gerektirmeyen basit bir arayüze sahip.

Programı kullanırken tek yapmanız gereken izlemek istediğiniz videonun torrent dosyasının internet adresini kopyalamak ve daha sonra programın içerisindeki arama kısmına yapıştırmak. Eğer elinizde hali hazırda indirilmiş torrent dosyaları varsa bunları sürükle bırak desteğinden faydalanarak programa girebiliyor, böylece hemen dizi ve filmlerinizi izlemeye başlayabiliyorsunuz.

TorrentStreaming içerisine torrent adresinizi veya dosyanızı girdikten sonra tek yapmanız gereken arkanıza yaslanmak ve programın kısa süre içerisinde gerekli verileri çekmesinin ardından videoyu oynatmasını beklemek. Video oynatılırken kullanabileceğiniz ses ayarları, ileri ve geri alma, tam ekran yapma gibi seçenekler uygulama içerisinde mevcut fakat maalesef daha fazla detay yer almıyor. Dolayısıyla altyazı ekleme gibi özelliklerden faydalanmak isteyenler programı bu bakımdan biraz yetersiz bulacaklardır.

Ayrıca izlenilen torrenti paylaşan kişi sayısı, hız ve download edilen miktarla ilgili veriler de yine video ekranında sunuluyor ve bu sayede kotasını aşmak istemeyen kullanıcılar harcanan ağ trafiği hakkında fikir edinebiliyorlar.

Eğer torrentten direkt olarak videolar izlemek ve indirme programlarıyla uğraşmak istemiyorsanız kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR