WebBrowserPassView 1.56 (windows)

WebBrowserPassView

WebBrowserPassView
ÜCRETSİZ
İndir 0.22 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Web tarayıcılarınız tarafından saklanan şifrelerinizi kolayca görebilmek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

İnternette gezinirken onlarca web sitesine ve servise giriş yapıyoruz ancak özellikle bunların her birinde farklı şifreler kullanmaya çalışanların bu şifreleri hatırlamakta büyük sorunlar yaşadıkları kesin. Web tarayıcınız şifrelerinizi hatırlasa bile bu şifreleri görme imkanınızın olmaması nedeniyle tarayıcınızı kullanmadığınız farklı yerlerde şifreler konusunda dertli olabilirsiniz.

WebBrowserPassView programı bu soruna çare olabiliyor ve web tarayıcınız tarafından depolanan şifrelerinizi karşınıza çıkartıyor. Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome ve Opera ile çalışabilen uygulama sayesinde kaybolan ve unutulan şifrelerinizi kolaylıkla geri elde edebilirsiniz.

Özellikle Facebook, Yahoo, Google ve Gmail gibi en sık kullanılan web sitelerinin şifrelerini destekleyen uygulama sadece şifreleri göstermeyi değil aynı zamanda listelenen şifreleri farklı döküman formatlarında saklamanıza da imkan veriyor. Her ne kadar bu özellik işinize yarayabilecek olsa da şifrelerinizin güvenliği için onları dosyalarda tutmamanızı öneriyorum.

YORUMLAR