WebCacheImageInfo 1.16 (windows)

WebCacheImageInfo

WebCacheImageInfo
ÜCRETSİZ
İndir 0.08 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdaki web tarayıcıların kaydettikleri resimleri görüntülemek ve detaylı raporlar almak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

Bilgisayarınızı kullanırken, internet tarayıcılarımız ziyaret ettiğimiz web sitelerindeki görselleri kendi geçici dosya klasörlerine aktarırlar ve böylece daha sonraki ziyaretlerde sayfaları daha hızlı açmayı başarırlar. Ancak tüm bu resim dosyalarını keşfetmek özellikle neyin nereye kaydedildiği bilinmiyorsa oldukça sıkıcı bir hale gelebilir ve WebCacheImageInfo gibi programlar sayesinde en deneyimsiz kullanıcılar bile tarayıcının sakladığı resimleri kolayca keşfedebilirler.

Program hem ücretsiz olarak sunuluyor, hem de herhangi bir kurulum gerektirmemesi nedeniyle indirdiğiniz anda kullanılabilir hale geliyor. Tarayıcınızın kayıtlarını inceleyen ve daha sonra kaydedilmiş olan resimleri sizlere sunabilen uygulama, böylece hızla ziyaret ettiğiniz sitelerdeki resimleri alabilmenize olanak tanıyor.

WebCacheImageInfo sadece dosyaları bulmakla kalmıyor, aynı zamanda hangi web sitesinden ne zaman indirildiğini, varsa EXIF bilgilerini ve diğer detayları da inceleyerek tam bir rapor sunuyor. Fotoğraf makinesi ile çekilen fotoğrafların hangi makineler ile çekildiği bilgisini de sunabilen program, daha sonra size sunduğu raporları çeşitli formatlarda kaydetmenize de izin veriyor.