1Store 1.3.0.0 (winphone)

1Store

1Store
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

1Store ile Windows Phone mağazanıza açılan alternatif bir pencereye sahip olabiliyorsunuz.

Windows Phone'un kendi uygulama mağazasından sıkılmış olan ve yeni bir hava arayan kullanıcılara yönelik hazırlanmış bir alternatif olan 1Store size sunulan farklı görünümlü bir mağaza. Beyaz mavi arka planıyla Windows Phone tasarım dilinden dışarı çıkan 1Store herkesin aradığı estetik mi bilinmez ama kendine göre kolay anlaşılır bir tasarıma da sahip.

1Store popüler uygulamaların bağlantılarını bulabilmenizi sağlamakla kalmıyor, mümkün olabildiğince gerçek zamanlı olarak da güncelleme konusunda titizlik gösteriyor. Günü gününe sonuçlar yakalamanız büyük bir olasılıkla mümkün olmayacaktır ancak 1 haftalık bir bekleme içerisinde güncel versiyona ulaşmak konusunda 1Store size sıkıntı yaşatmayacaktır.

Alternatif üreticiler ve klon oyunlar konusunda daha geniş bir kütüphane sunmasa da bunları daha çok ön plana çıkartan 1Store, biraz da Windows Phone mağazası içerisinde saklanmak istenen yasadışı veya onaysız uygulamaları daha yoğun olarak karşınıza çıkarmaya eğilimli. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile alternatif bir mağaza deneyimi elde edebilirsiniz.

YORUMLAR