AllTube Grabber 1.4.0.1 (winphone)

AllTube Grabber

AllTube Grabber
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AllTube Grabber ile popüler video sitelerindeki videoları hem görüntü hem de ses dosyası olarak telefonunuza veya hafıza kartınıza indirebilirsiniz.

AllTube Grabber, popüler video paylaşım sitelerindeki videoları görüntü ve ses dosyası olarak mobil cihazınıza kaydetmenize imkan tanıyan bir müzik uygulamasıdır. YouTube başta olmak üzere DailyMotion, Vimeo, VEVO gibi en çok video akışının olduğu sitelerdeki istediğiniz bir videoyu indirmenin yanı sıra arkadaşlarınızın Facebook veya e-posta üzerinden gönderdiği video dosyalarını da rahatlıkla indirebilirsiniz.

AllTube Grabber ile mobil cihazlar üzerinden video indirme işlemini oldukça basitleştiren bir uygulama. Tarayıcı menüsünden önce “Sayfayı Paylaş”ı ardından AllTube Grabber’ı seçmeniz durumunda video indirilmeye hazır hale geliyor. Videoyu istediğiniz kalitede ister cihazınızın depolama alanına, isterseniz de hafıza kartınıza kaydedebiliyorsunuz. İndirilen videoları OneDrive hesabınıza aktarma şansına da sahipsiniz.

Videonun bağlantısını kopyalayıp yapıştırmak yerine çok daha basit bir yöntem sunan uygulama, indirilen videoların sesleri ayıklama yeteneğini de sahip. Ses dosyalarını da video dosyaları gibi dilediğiniz alana kaydedebiliyorsunuz.

Eş zamanlı indirme, video ve ses dosyalarından çalma listesi oluşturma, videoları tam ekranda oynatma özelliklerini de sahip olan uygulama, sadece Windows Phone 8.1 güncellemesini almış cihazlarda çalışmaktadır.