Audio Recorder Pro 1.7.0.0 (winphone)

Audio Recorder Pro

Audio Recorder Pro
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Audio Recorder Pro, sıkıştırma yapmadan yüksek kalitede ses kaydına imkan tanıyan bir mobil uygulamadır.

Audio Recorder Pro, Windows Phone’lu akıllı telefonunuzu yüksek kalitede ses kayıt cihazına çeviren bir uygulamadır. Sıkıştırmadan, yüksek kalitede ses kaydını destekleyen uygulama profesyonel kayıt yapan kullanıcılar için oldukça ideal.

Her seviyedeki kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği arayüz ile gelen Audio Recorder Pro, 96kHz (96000 Hz) kalitede stereo kayıt yapmanıza imkan tanıyor. Kayıpsız PCM/WAV, AAC/MP4 formatlarını destekleyen uygulama Lumia ve HTC cihazlarıyla sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Mono ve stereo kayıt seçeneği sunan uygulama aracılığıyla kaydettiğiniz ses dosyasını ister Windows Phone Müzik Galerinize isterseniz de OneDrive hesabınıza yükleyebiliyorsunuz. Arka planda yükleme desteği sayesinde yükleme işlemi sırasında telefonunuzda başka işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Dahili dosya yöneticisini kullanarak ses dosyanızı dilediğiniz isimle kaydedebiliyorsunuz.

Amatör ve profesyonel kullanıcılara hitap eden uygulama Nokia Lumia 1020, 920, HTC 8S, 8X modellerinde 96kHz kalitede ses kaydına izin veriyor. Uygulamanın tüm özelliklerini kullanabilmeniz için uygulamayı satın almanız gerektiğini de belirteyim.