BestDailyApps 1.1.0.0 (winphone)

BestDailyApps

BestDailyApps
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BestDailyApps, günlük ücretsiz uygulama ve oyun önerisinde bulunan bir araç.

BestDailyApps, Windows Phone platformunda sınırlı süreliğine ücretsiz yapılan mobil uygulama ve oyunlardan anında haberdar olmanızı sağlayan bir araç.

Milyonlarca indirmeye ulaşmış ücretli ve popüler uygulama ve oyunlar bedava indirilmeye sunulduğunda haberdar eden BestDailyApps uygulaması adından da anlayacağınız üzere en iyi uygulamaları günlük olarak sunuyor.

Her gün ücretsiz olan uygulama ve oyunları modern ve sade tasarlanmış arayüz üzerinden sunan BestDailyApps, uygulama ve oyunlar arasından ücretli olanları es geçenler için harika bir uygulama olsa da bazı eksiklikleri de yok değil. Örneğin; Arama fonksiyonu bulunmadığından özel olarak takip ettiğiniz bir uygulama ve oyuna ulaşamıyorsunuz. Bunun yanında listeden yüklenen uygulamaları kaldırabilmeniz için bir seçenek bulunmuyor. Diğer bir eksi yanı bazen listede ücretsiz gözüken uygulama / oyunu mağazaya yönlendirildiğinizde ücretsiz olmaması ile karşılaşabiliyorsunuz.

AppDeals uygulamasına alternatif olarak kullanabileceğiniz BestDailyApps, mobil uygulama ve oyunlar için beş kuruş vermek istemeyenler için oldukça kullanışlı bir uygulama olmuş diyebilirim.

YORUMLAR