Bouncy Road 1.0.1.0 (winphone)

Bouncy Road

Bouncy Road
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bouncy Road, popüler beceri oyunu Bouncy Bits'i Windows Phone cihazlara taşıyor.

Bouncy Road, Android ve iOS platformunda oldukça popüler olan Bouncy Bits oyununu Windows Phone cihazımıza taşıyan tek yapım olarak öne çıkıyor. Harika refleks ve zamanlama gerektiren bölümleri ile dikkat çeken yapımda sürekli – otomatik olarak zıplayan koca kafaları kontrol ediyoruz.

Retro grafiklere sahip sinir edici bölümlerle süslenmiş beceri oyunlarından biri olan Bouncy Road oyunu orijinal oyundan hem görsel hem de oynanabilirlik açısından bir fark göstermiyor. Gerçekten çok başarılı bir kopya olmuş. Orijinal oyun gelene dek oynanabilecek kadar kaliteli diyebilirim.

Sadece kafalarını gördüğümüz birbirinden ilginç karakterlerle zıplayarak engelleri aşmaya çalıştığımız oyun sonsuz bir oynanış sunuyor. Sonu olmadığından tahmin edeceğiniz üzere tek amacımız puan kazanmak ve puanımızı arkadaşlarımıza göstererek onlara meydan okumak, onları sinir etmek.

20’den fazla karakter (orijinal oyunda görmediğimiz karakterler var.) arasından seçim yaparak oyuna başlıyoruz. Zıplamadan, hoplamadan duramayan karakterimizi kontrol etmek için basit dokunma hareketini kullanıyoruz. Ekrana dokunma hızımıza göre de karakterimiz tepki veriyor. Bu her ne kadar basit gibi gelse de yol boyunca karşımıza türlü türlü engeller çıkıyor ve bu engelleri aşmak için engeli çok önceden görmeli ve hesap yapmanız gerekiyor.

Tek elle rahatlıkla oynanabilen oyunda iki farklı mod yer alıyor. Başlamadan önce Jumpy ve Bouncy modlarından birini seçmemiz isteniyor. İki mod da oldukça eğlenceli (zor da diyebiliriz.) ve orijinal oyunda görmediğimiz modlar.

Zorun çok ötesinde bir zorluk düzeyine sahip olan Bouncy Road, Bouncy Bits Windows Phone platformunda indirilmeye açılana dek oynayabileceğiniz başarılı bir kopya. Üstelik ücretsiz.

YORUMLAR