Brilli Gallery Locker 2017.2.0.10 (winphone)

Brilli Gallery Locker

Brilli Gallery Locker
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Başkalarının görmesini istemediğiniz fotoğraf ve videolarınızı şifreleyerek saklayabilirsiniz.

Windows Phone cihazlarınızda kimsenin görmesini istemediğiniz fotoğraf ve videoları şifreleyerek saklamanıza imkan sağlayan Brilli Gallery Locker uygulamasıyla verilerinizi güvenle saklayabilirsiniz.

Başkalarının ele geçmesinden endişelendiğiniz özel fotoğraflarınız veya videolarınız varsa bunları daha güvenli bir ortamda saklamak yerinde bir karar olacaktır. Ancak böyle bir imkanınız yoksa, telefonu şifrelemekten başka çareniz kalmamış olabilir. Brilli Gallery Locker uygulaması da galeri ve OneDrive hesabınızda bulunan fotoğraf ve videolarınızı şifreleyerek koruyabileceğiniz ücretli bir uygulama.

Uygulamayı yükledikten sonra başlatıyorsunuz ve karşınıza şifre oluşturma ekranı çıkıyor. Burada şifrenizi belirledikten sonra Main Folder seçeneğine tıklayarak şifrelemek istediğiniz fotoğraf ve videoları seçmeniz yeterli oluyor.  Başkalarının erişimini önlemek amacıyla Fake Mode özelliği bulunan uygulamada, yanıltmak için sahte bir PIN oluşturabiliyorsunuz. 3,50 TL ödeyerek satın alabileceğiniz Brilli Gallery Locker uygulamasıyla özel içeriklerinizi güvenle saklayabilirsiniz.

YORUMLAR