Keeper

Keeper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 136
  • DOSYA BOYUTU 20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Keeper Security, Inc.

Windows 8 Metro Arayüzü için özelleştirilmiş olan Keeper ile şifrelerinizi yönetirken mobil cihazınızla maksimum uyum sağlayın.

Şifrelerinizi yönetmek için kolay anlaşılır arayüzü olan bir uygulama arıyorsanız Keeper tam da size hitap eden bir seçenek. Masaüstü, Web ve Windows Phone ile senkronize olarak çalıştırabildiğiniz Keeper, her web sitesinde aynı şifreleri kullanmaktan ötürü yaşayacağınız güvenlik açığını ortadan kaldırıyor. Kredi kartı bilgilerinizi internet üzerinden kullanırken güvenlik konusunda bir tereddünüz varsa bu uygulama sayesinde bilgilerinizin saklı kaldığından emin olabilirsiniz. Normalde şifreleri konusunda hassas olan insanlar bu kodları not defterine de yazabiliyor ancak Keeper ile bunların hepsini güvenle koruyan bir uygulamanız olacak.

Önemli bilgilerinizi ve şifrelerinizi muhafaza etmek için kullanabileceğiniz güvenli bir uygulama olan Keeper ile kalite standartlarına uygun bir güvenlik duvarı oluşturup bilgilerinize ulaşmak isteyek üçüncü şahıslara karşı bir bariyer oluşturabiliyorsunuz. Verilerinizi 256-bit AES ile muhafaza ederken PBKDF2 şifreleme anahtarı kullanan uygulama 2 aşamalı güvenlik sorgulamasını da ihtiva ediyor. Premium paketini satın almak istediğiniz takdirde sınırsız bir depo alanı da sizi bekliyor. 16 dil desteği bulunan uygulamanın Türkçe versiyonu ne yazık ki şimdilik mevcut değil.