Car Dash 3.7.3.0 (winphone)

Car Dash

Car Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    41

  • Üretici

    RWI

Car Dash, Windows Phone cihazlarınızda kullanabileceğiniz oldukça güçlü özelliklere sahip bir seyahat ve navigasyon uygulamasıdır.

Araç kullanırken kontrolümüzü kaybetmemek için oldukça dikkatli olmalıyız. Son zamanlarda elimizden düşüremediğimiz akıllı telefonlar yüzünden kazaların bir kısmı araç içinde telefon görüşmesi yaparken ya da gelen bir mesajı cevaplamaya çalışırken gerçekleşiyor. Yaşadığımız yüzyıldaki hiçbir şeyden geri kalmama arzusu maalesef canımıza mal olabiliyor. 

Car Dash güçlü özelliklere sahip bir seyahat ve navigasyon uygulaması. Aracınızı kullanmadan önce yaptığınız ayarlar sayesinde güvenli seyahat etmenize yardımcı oluyor. Bunun yanında yenilikçi girişimleri ve farklı çözünürlüğe sahip ekranlardaki kullanılabilirliğe önem vermesinden dolayı ödül kazandığını da belirtmek gerekiyor. Dokunmatik ekranlar için tasarlanmış büyük arayüzü Windows Phone kullanıcıları için gerçekten iyi olmuş.

Özellikleri=

- Sesli komutlar ile telefondan veya Mix Radio üzerinden müzik oynatabilme,

- Sık kullanılanlara kaydettiğiniz hedeflere tek dokunuşla ulaşabilme,

- Seyahat edeceğiniz noktayı belirledikten sonra navigasyon uygulamasını başlatarak yol tarifi alma,

- Sürekli görüştüğünüz kişileri hızlı aramalar yapabilmeniz için uygulama ekranına sabitleme,

- Önemli telefon ayarlarına tek dokunuşla ulaşabilme ve sık kullandığınız uygulamalara geçiş yapabilme.

Car Dash'in tek kötü yanı hepimizin beğenerek kullandığı Pandora ve Spotify ile entegre olmaması. Onun dışında dediğim gibi güçlü özellikleri bulunuyor. Windows Phone mağazasından ücretsiz indirebileceğiniz bu güzel uygulamayı kullanmanızı mutlaka öneririm.

YORUMLAR