Covy Rush 1.4.1.0 (winphone)

Covy Rush

Covy Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Covy Rush, sevimli bir tavşanı havuçla beslediğiniz sonsuz koşu türünde bir oyundur.

Covy Rush, Windows Platformu için özel olarak hazırlanmış sonsuz koşu türünde ücretsiz bir oyundur. Hem akıllı telefonunuzda hem de tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyun basit, eğlenceli ve bağımlılık yapan oynanışa sahip.

Eğlenceli ve güzel oyunların yaratıcısı Loon Apps tarafından geliştirilen Covy Rush oyununda sevimli beyaz bir tavşanı yönetiyoruz. Amacımız yol boyunca karşınıza çıkan çeşitli engelleri aşarak, sevimli mi sevimli bu tavşanın havucu yemesini sağlamak. Tavşanın sıçrama açısını ayarlamak içinse sol alt köşedeki çubuğu kullanıyorsunuz. Tavşanı zıplatmak oldukça basit gibi görünse de, karşınıza üst üste dizilmiş çıkan engeller kolaylıkla ilerlemenize mani oluyor. Bu yüzden tavşanın zıplama açısını çok iyi ayarlamalısınız. Topladığınız her havuç, gittiğiniz her mesafe puanınızı doğrudan etkiliyor. Dilerseniz yüksek puanlarınızı sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz.

Covy Rush, farklı oynanışı kadar grafikleriyle de ilginizi çekecek bir oyun. Eğer Windows Phone’lu cihazınızda ücretsiz ve keyif alarak oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu arıyorsunuz Covy Rush’ı kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR