Dairede Kal 1.1.2.0 (winphone)

Dairede Kal

Dairede Kal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dairede Kal, beceri gerektiren refleks geliştirme adına harika bir Windows Phone oyunu.

Dairede Kal, Windows Phone cihazınızda aa oyunundan sonra oynayabileceğiniz en zor beceri oyunu. Türkçe dil seçeneği gelen oyunda tek yapmanız gereken topu daire içerisinde tutmak. Oyunun amacı kulağa oldukça basit gelse de oynanış hiç te öyle olmadığını gösteriyor. Son derece zor, sağlam refleks isteyen baştan başlamaktan bıkmayacağınız bir oyun sizleri bekliyor.

Son dönemin en çok oynanan mobil oyunlarına baktığımızda beceri oyunlarının öne çıktığını görüyoruz. Oyunu yüklemeden kolay dediğimiz ancak oynadığımız vakit oldukça zorlandığımız hatta cihaza zarar verme noktasına kadar giden beceri oyunlarına her geçen gün bir yenisi ekleniyor. aa oyununda sonra karşımıza çıkan Dairede Kal da bunlardan biri. Türk yapımı ve tamamen Türkçe arayüz ile gelen oyun ön yargı ile yaklaşmamız gereken bu türü seviyoranız kesinlikle indirmeniz gereken bir yapım.

Yüksek puan kazanma üzerine kurulu bir beceri oyunu olan Dairede Kal’da amacınız farklı yönlere aniden fırlayan topu dairenin içinde tutmak. Ancak hem topun hem de dairenin küçük olması işleri zorlaştırıyor. Topu tutan engeli döndürmek bir noktadan zorlaşıyor, parmaklar rahatlıkla birbirine geçiyor. Neyse ki top git gide hızlanmıyor. Puanınız ne kadar artarsa artın aynı hızda oynuyorsunuz.

Çoğu kişinin oynadıktan birkaç saniye içerisinde bırakacağını düşündüğüm oyunun kontrol mekanizması oldukça basit. Dairenin altına konumlandırılmış yön tuşlarını kullanarak veya kaydırarak topu daire içerisinde tutmak için uğraş veriyorsunuz. Yani oyunu ister tek ister çift elle oynayabiliyorsunuz.

Son güncelleme ile daha da zor hale getirilen Dairede Kal oyununu sabrı ve refleksleri iyi olan herkesin indirmesini öneririm.

YORUMLAR