Don't Don't Don't 1.0.0.1 (winphone)

Don't Don't Don't

Don't Don't Don't
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Don't Don't Don't, saç baş yoldurtan en zor beceri oyunları arasında ve Windows Phone'a özel.

Don't Don't Don't, ilk gördüğünüzde “Ne bu?” sorusunu soracağınız ancak oynadığınız vakit saatler geçireceğiniz bir beceri oyunu. Windows Phone cihazınıza ücretsiz indirip, ufak boyutlu olması ile anında oynamaya başlayacağınız beceri oyununda tek bir kural var: Ne yaparsanız yapın asla ve asla duvara çapmayın!

Sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkan Don’t Don’t Don’t ilginç isimli ve oldukça zorlu oynanış sunan beceri oyunları arasında ve mağazada kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başarmış bir yapım. Oyunu bu denli popüler yapan şey tahmin edeceğiniz üzere sinir edici oynanışı. İlginç görünümlü bir kuşu kontrol ettiğiniz oyunda amacınız kuşun özgürce uçmasını sağlamak.

Seviye seviye ilerlenilen ve sadece birkaç seviyeden sonra saç baş yolduran bölümler içeren Don’t Don’t Don’t oyununda tek bir kural geçerli olmasına rağmen oynanış bölümden bölüme farklılık gösterebiliyor. Bazı bölümlerde kuşun dışarı çıkmasını sağlamanız, bazı bölümlerde de kuşu içeri sokmak için yol bulmanız gerekiyor.

Oyunculardan gelen tepkilere doğrultusunda son güncelleme ile zorluk düzeyinin biraz aşağı çekildiği ve hataların giderildiği oyun bir dönemin en çok konuşulan mobil oyunlarından Flappy Bird kadar zor olmasına karşın kısa sürede bağımlılık yaratıyor. Reflekslerinizi ölçen bu oyunu Windows Phone cihazınıza indirip kesinlikle oynamanızı isterim.

YORUMLAR