Don't Touch Circle 1.0.0.0 (winphone)

Don't Touch Circle

Don't Touch Circle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Don't Touch Circle, kuşu çember içerisinde uçurmanız gereken bir refleks geliştirme oyunu.

Don't Touch Circle, olabildiğince dar alanlarda geçen hızın tavan yaptığı refleks oyunlarına ilginiz varsa Windows Phone telefonunuzda deneyebileceğiniz oyunlar arasında. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve tahmin edeceğiniz üzere oldukça ufak boyutlu olan bu oyunda çemberin içerisinde ve dışında sürekli hareket etmekte olan bir kuşu kontrol ediyorsunuz.

Olabildiğince basit görsellerle süslenmiş eğlence dozu yüksek hız geliştirme oyunlarından birisi de Don’t Touch Circle. Oyunun tek bir kuralı var: Ne yaparsanız yapın lakin asla çemberin kenarlarına dokunmayın. Bu kuralı uygulamak ise olabildiğince zor, sabır gerektiren, sinirlerinizi bozmadan yapaması çok güç bir eylem. Oyuna geçecek olursam; Dar bir çemberin içerisinde sürekli uçan kırmızı renkli bir kuşu kontrol ediyorsunuz. Puan alabilmek ve yeni öğelerin kilidini açabilmek için çemberin içi ile dışı arasında tabiri yerinde ise mekik dokumanız gerekiyor. Kuşu hareketli çemberin içinde tutmak ta dışarı çıkardıktan sonra içeri almak ta bir mesele.

Kısa süreli eğlencelik oyunlar arasında yer alan Don’t Touch Circle da her refleks oyunu gibi puan kazanmaya yönelik bir oyun. Kuşunuzla aralıktan uçarak puan topluyor, çemberin etrafındaki lollipopları toplayarak ta yeni kuşların kilidini açıyorsunuz.

YORUMLAR