Extreme Music 2.1.3.0 (winphone)

Extreme Music

Extreme Music
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Extreme Music, müzik listenizi sesinizle kontrol etmenize imkan tanıyan gelişmiş bir müzik çalma uygulamasıdır.

Extreme Music, Windows Phone’lu akıllı telefonlar için hazırlanmış en gelişmiş müzik çalardır. Mobil cihazınıza bakmasanız dahi dinlediğiniz şarkıları kontrol edebilirsiniz.

Extreme Music, müzik severlerin akıllı telefonlarında şarkılarını dinlerken ihtiyaç duyacakları tüm özellikleri içeren oldukça gelişmiş bir müzik çalar uygulaması. Özel çalma listeleri oluşturabilir, çalma listelerini ana ekranınıza sabitleyebilir, çalma listeleriniz arasında kolayca geçiş yapabilir, şarkı sözlerine ulaşabilir, çalma listesindeki şarkıları dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Zamanlayıcıyı ayarlayarak müziğin belirlediğiniz zaman diliminde sonlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sesli komut özelliği sayesinde sürüş esnasında dinlediğiniz şarkıyı değiştirebilir, favorilerinize ekleyebilir, yeni bir albüm açabilir, çalma listelerinize ulaşabilirsiniz.
Nokia telefon kullanıcıları için sunulan tamamen entegre Nokia Music desteği sayesinde albüm ve konser araması gerçekleştirebilir, mikslere ulaşabilir, beğendiğiniz parçaları Nokia Music üzerinden satın alabilirsiniz.

Extreme Music, müzik listesini sesle kontrol etme gibi ekstra seçenekler sunan mağazadaki en iyi müzik çalar uygulamalarından biri.