FileEx 1.1.1.8 (winphone)

FileEx

FileEx
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FileEx, telefon ve sd kartınızdaki tüm dosya ve klasörlere kolayca erişme ve yönetme izni veren başarılı bir uygulamadır.

FileEx, Windows Phone 8.1 sistemli cihazlarla uyumlu bir dosya ve klasör yönetim uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz sunulan uygulamas ile telefonunuzdaki ve sd kartınızdaki dosya ve klasörlere göz atabilir, birden fazla dosyayı aynı anda yönetebilirsiniz. Kullanımı basit, arayüzü sade ve ufak boyutludur.

Windows Phone 8.1’e özel uygulamalardan biri olan FileEx hem telefon hem de hafıza kartınızdaki dosya ve klasörleri yönetme izni verir. Kulanımı basit modern arayüz üzerinden dilediğiniz bir dosya ve klasörü veya tümünü birden kopyalayabilir, taşıyabilir, silebilir, yeniden adlandırabilirsiniz. Dosya ve klasörlerinizi favoriler listesine alarak veya sabitleyerek daha hızlı ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz bir dosya veya klasörü NFC, E-posta ve Bluetooth ile paylaşmanız da mümkün.

Eğer Windows Phone’un en yeni sürümü Windows Phone 8.1’e terfi ettiyseniz tam özellikli bir dosya yöneticisi olan FileEx’i kesinlikle denemelisiniz.

FileEx Özellikleri:

  • Telefondaki veya SD Karttaki dosya ve klasörlere göz atma
  • Dosya ve klasörleri toplu şekilde kopyalama, silme, taşıma ve adlandırma
  • Birden fazla dosyayı paylaşma
  • Klasörleri favorilere ekleme, ana ekrana sabitleme
  • Bilinen dosya türleri için küçük resimler veya simgeler
  • Kullanımı basit, akıcı, modern arayüz

YORUMLAR