FLV Player HD 1.0.0.26 (winphone)

FLV Player HD

FLV Player HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    1,062

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

FLV Player HD uygulaması ile flv formatındaki videoları mobil cihazınızda sorunsuzca görüntüleyebilirsiniz.

FLV Player HD, internetten indirdiğiniz .flv uzantılı dosyaları mobil cihazınızdan sorunsuz bir şekilde açmanıza imkan tanıyan bir mobil uygulamadır. Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve rahatsız edici reklamlar içermeyen bu video oynatıcı, flv uzantılı video dosyaları için özel olarak hazırlanmıştır.

Popüler video formatları arasında yer almasına rağmen bazı programların desteklemediği flv dosyalarını rahatlıkla açabilen FLV Player HD, modern ve basit oynatıcı ile birlikte geliyor. Videoyu geri / ileri / başa sarma, durdurma ve oynama işlevlerinin hepsi mevcut. Uygulamaya aktardığınız flv videolarınızı tam ekran da izleme şansına sahipsiniz. Tüm izlediğiniz ve son izlediğiniz videoları ayrı ayrı gösteren uygulamada arama bölümü de bulunuyor. Arama simgesine dokunarak daha önce izlediğiniz flv videosuna kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Eğer flv formatındaki videoları akıllı telefon veya tabletinizde nasıl açacağınızı düşünüyorsanız Windows Phone kullanıcıları tarafından tam not almayı başaran FLV Player HD işinizi fazlasıyla görecektir.

YORUMLAR