Foosball 3D Free 2.0.0.0 (winphone)

Foosball 3D Free

Foosball 3D Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Foosball 3D Free, langırt oyunu keyfini Windows Phone cihazınızda sürebileceğiniz en iyi yapım.

Foosball 3D Free, hem görsel hem de oynanabilirlik kalitesi olarak Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi langırt oyunu diyebilirim. Ülkemizde de sevilen masa oyunları arasında olan langırtı mobil cihazda oynamak ne kadar zevkli olur tartışılır lakin langırt oynamak için dışarı çıkmak zorunda kalmadan keyifli vakitler geçirebileceğinizi söyleyebilirim.

Windows Phone platformunda olduğunu düşündüğümüzde görsel olarak üst düzeyde olan langırt oyununda farklı modlara yer verilmiş. Oyunun kontrollerine ısınmak amacıyla açacağınız alıştırma modu, farklı zorluk düzeylerinde birçok seviye içeren başarımlar modu, klasik mod ve de yapay zekanın birbirlerine karşı mücadelesini gördüğünüz, hiçbir şekilde müdahale edemediğiniz demo modu Foosball 3D Free oyununda karşımıza çıkan oyun seçenekleri arasında yer alıyor.

Gerçek hayattaki langırt oyununun kurallarının geçerli olduğu, oynanış olarak farksız olan Foosball 3D Free oyununda eksik olan tek şey çoklu oyuncu desteği. Sadece -zorluk seviyesi ayarlanabilen- yapay zekaya karşı oynayabiliyorsunuz. Bence arkadaşlarımızla birlikte ve diğer oyuncularla birlikte oynamamız için de bir seçenek sunulsaydı çok daha iyi olurdu. Bunun yanında olması gerekenden fazla reklam çıkıyor ve tüm zevkimizi kaçırıyor. Tabii ki bu eksiklikler bir güncellemeyle kapatılabilir lakin oyunun Windows Phone platformunda yer alması güncellemenin gelip gelmeyeceği konusunda soru işaretleri yaratıyor.

YORUMLAR