Free Ringtones HQ 1.4.0.0 (winphone)

Free Ringtones HQ

Free Ringtones HQ
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free Ringtones HQ ile binlerce zil sesine anında ulaşabilir, ücretsiz olarak dinleyebilir ve cihazınıza indirebilirsiniz.

Free Ringtones HQ, farklı türde binlerce zil sesini ücretsiz olarak dinleyebileceğiniz ve indirebileceğiniz bir mobil uygulama.

Windows Phone telefonunuzun mevcut zil tonları yeterli gelmiyorsa Free Ringtones HQ adlı uygulama sayesinde dünya genelinde en çok dinlenen sanatçıların parçalarından dizi ve filmlerin müziklerine kadar binlerce zil sesine hızlıca ulaşabiliyorsunuz.

Maroon 5, David Guetta, Taylor Swift, Enrique Iglesias, Sia gibi ünlülerin en yeni parçalarının yanında the Walking Dead gibi popüler dizilere ait zil seslerini kategoriler halinde listeleyen uygulamada arama bölümü de mevcut. İndirdiğiniz zil sesleri ise “User Center” adı verilmiş bir sekmede toplanıyor. Buradan indirdiğiniz zil sesleri dinleyebiliyor, kaydedebiliyor veya silebiliyorsunuz.

Free Ringtones HQ, kullanıcıların diledikleri zil sesini kolay ve hızlı bir şekilde cihazlarına indirebilmeleri için oluşturulmuş bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla indirdiğiniz zil sesini dilediğiniz şekilde düzenleme, paylaşma gibi seçeneklere sahip değilsiniz. Zil sesi yaratmak için Nokia’nın Zil Sesi Yaratıcısı uygulamasını kullanabilirsiniz.

YORUMLAR