Kickerinho (winphone)

Kickerinho

Kickerinho
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kickerinho, Rio'nun en iyi top cambazı olmaya çalıştığınız hareketli ve eğlenceli bir Windows Phone oyunu.

Kickerinho, dünyanın en ünlü festivali Rio karnavalının düzenlendiği Rio de Janerio şehrinde top cambazı olmayı kafasına koymuş genç topcuya yardımcı olduğumuz eğlenceli bir Windows Phone oyunu.

Boş zamanlarda kafa yormadan becerilerinizi konuşturarak oynayabileceğiniz ideal bir oyun olduğunu düşündüğüm Kickerinho, Windows Phone platformunda da resmi olarak karşımıza çıkıyor. Tamamen ücretsiz indirebildiğimiz ve kaliteli görseller sunmasına rağmen oldukça ufak boyutlu olan oyunda top sektirmeyle meşgul oluyoruz.

Oyunda amacımız Brezilya’nın ikinci büyük şehrinde en iyi top cambazı olmak. Karakterimize bunu başarabilmesi için yardım ediyoruz. İlk seviye kolay hareketlerle başlıyor; sadece standart ayakta sektirmeyle vakit geçiyoruz. Bir nevi oyuna alışma evresi diyebiliriz. Bu noktadan sonra oyun zorlaşmaya başlıyor. Karakterimiz topu kafasına almaya başlıyor, bacaklarının arasından geçirerek çok daha zorlu hareketlere imza atıyor, yeri geliyor yerde oturarak ayaklarını büyük ustalıkla kullanmaya başlıyor.

Karakterimizin topu sektirebilmesini sağlamak ilk başlarda biraz zor. Çünkü bacakları ayrı ayrı kontrol etmemiz gerekiyor. Sağ ve sol ayakla sektirmek için ekranın iki noktasına dokunuyoruz ki bunu yaparken zamanlamamızın harika olması gerekiyor. Neyse ki top düşürünce sil baştan başlamıyoruz. Kaldığımız yerden tamamlayarak sonraki seviveye geçiyoruz.

YORUMLAR