Lockmix 1.5.0.0 (winphone)

Lockmix

Lockmix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lockmix, kilit ekranınız için çeşitli widget'lar ve arka plan görselleri sunan ücretsiz bir uygulamadır.

Lockmix, Windows Phone’lu akıllı telefonunuzun kilit ekranına çeşitli widget’lar eklemenize imkan tanıyan ücretsiz bir uygulamadır. Hava durumu, haberler, sosyal ağlar, randevular kısacası ihtiyaç duyacağınız tüm widget’ları ana ekranınıza taşıyabilir, dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Türkçe dil desteği sunan Lockmix, kilit ekranınızı çeşitli widget’lar aracılğıyla kişiselleştirmenize imkan tanıyan, Windows Phone 8 işletim sistemli cihazlarla uyumlu bir uygulama. Hava durumu, haberler, pil durumu, sosyal ağ güncellemeleri, harita, borsa, günlük burç bilgileri işinize yarayabilecek onlarca widget’ı kilit ekranınıza taşıyabilirsiniz. Sürekli güncellenen widget’ları boyutunu isteğine göre ayarlayabilirsiniz.

Kolay kullanımlı kişiselleştirme uygulaması Lockmix, Bing tarafından sağlanan arka plan görsellerini kulanma imkanı sunar. Günün resmi olarak seçilen bir fotoğrafı arka planınız olarak ayarlayabilir, resimlerin belirlediğiniz aralıklarla otomatik olarak değişmesini sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR