Loco Music Player 1.7.1.0 (winphone)

Loco Music Player

Loco Music Player
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Loco Music Player, Windows Phone cihazınız için klasör desteği de sunan reklamsız ve kullanışlı bir müzik çalar.

Loco Music Player, müzik dosyalarınızdan çalma listeleri oluşturmanıza ve yönetmenize imkan tanıyan bir Windows Phone uygulaması. Şarkı, şarkıcı ve albüme göre çalma listeleri hazırlayabileceğiniz uygulamanın hafıza kartı desteği ve OneDrive entegrasyonu da mevcut.

Windows Phone platformunda yeni karşımıza çıkan müzik çalma uygulaması Loco Music Player, müzik çılgınları için hazırlanmış özel bir uygulama ve de ücretsiz indirip kulanabiliyorsunuz. Arayüzünü biraz karışık bulduğum müzik çaların önemli özelliklerinden bahsedecek olursam;

  • Tam çalma listesi kontrolü (Şarkı kaldırma, tekrarlama, değiştirme, sıralama)
  • Hareket destekli çalma listesi ve şu anda çalıyor görünümü
  • Özel bir klasördeki parçaları çalma (Alt klasörler dahil)
  • SD karttan şarkı ekleme
  • Şarkıların bulunduğu albümün resmini ve sözleri gösterme
  • OneDrive’dan müzik oynatma ve indirme
  • Uygulama içi ses kontrolü
  • Çalma listelerini otomatik olarak kaydetme ve sınırsız çalma listesi oluşturma (En beğendiğim özeliği bu oldu)
  • Zamanlayıcı (Benim gibi 7/24 müzik dinleyen biriyseniz bu özelliğie bayılacaksınız.)

Çalan müziği başlangıç ekranından kontrol etme desteği sunan Loco Music Player’da çalma listelerini iki farklı şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. Çalma listesi görünümünü seçtiğinizde –ki varsayılan olarak bu görünüm geliyor- ekranın üst kısmında şarkı tekrarlama, karışık çalma, zamanlayıcı kontrolleri çıkıyor. Mevcut çalma listesine şarkı ekleme ve çıkarma, şarkı düzenini değiştirme, çalma listesini başlangıç ekranını sabitleme, çalma listelerini kaydetme, yeni bir çalma listesi hazırlama gibi sıklıkla kullanacağınız her şeyi ana seçenekler menüsünden kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Dinlenilen şarkıyı hafızasına alabilen uygulamanın kullanımı neyse ki arayüzü kadar karışık değil. Çalma listesi hazırlamak için tek yapmanız gereken menüden “+” butonuna dokunarak şarkılarınızı teker teker eklemek.

Loco Music Player, reklamsız kullanım sunması ve diğer müzik uygulamalarında olmayan özellikleri içermesi ile Windows Phone Mağazası’ndaki en iyi müzik çalar uygulaması.

YORUMLAR