Lumia Camera 2015.213.825.1952 (winphone)

Lumia Camera

Lumia Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lumia Camera, Lumia denim güncellemesini almış belli Lumia modelleri ile uyumlu kamera uygulaması.

Lumia Camera, Lumia denim güncellemesini almış Lumia 830, Lumia 930, Lumia Icon ve Lumia 1520 modellerine sunulan gelişmiş özelliklere sahip kamera uygulaması. Lumia cihaz sahiplerine sunulan Lumia uygulamaları ile entegre olan Lumia Camera uygulamasını Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirdiğinizde otomatik ve manuel modda çekim yapabilme, zorlu koşullarda en kaliteli resimleri elde edebilme, fotoğrafları canlandırabilme gibi yeni Lumia Camera’nın sunduğu tüm avantajlardan faydalanabiliyorsunuz.

Videoları canlı resme dönüştürmenize izin veren Lumia Moments, kendi sinemagraflarınızı oluşturmanıza imkan tanıyan Lumia Cinemagraph, fotoğrafların odak noktasını değiştirmenize olanak veren Lumia Refocus uygulamaları ile entegre çalışan Lumia Camera 5.0 uygulaması belli modellerde kullanılabiliyor ve sahip olduğunuz cihaza göre uygulamanın sundukları değişiklik gösteriyor. Örneğin; Lumia 930, Lumia 1520 ve Icon modellerinden birini kullanıyorsanız 4K çözünürlükte videolar çekebiliyorsunuz.

Zengin çekim özelliği, daha hızlı başlatma ve çekim süresi, 4K video kaydı dahil onlarca yenilik içeren yeni Lumia Camera uygulaması, Lumia cihazınızın kamerasının gücünü ortaya çıkaran yegane uygulama.