Music and Video Downloader 1.8.9.3 (winphone)

Music and Video Downloader

Music and Video Downloader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Music and Video Downloader, YouTube videolarını izleyebilir, mp3 formatında doğrudan müzik kütüphanenize indirebilirsiniz.

Music and Video Downloader, YouTube videolarını istediğiniz kalitede izleyebileceğiniz ve Windows Phone telefonunuza indirebileceğiniz YouTube uygulamaları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak geliyor.

Çevrimiçi video izleme platformlarında en çok tercih edilen isim YouTube’un Windows Phone platformu için resmi uygulaması bulunmaması sebebiyle mağazadaki YouTube uygulamalarının sayısı bir hayli fazla ve her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Music and Video Downloader da bunlardan biri.

Ücretsiz olmasına karşın şimdiye kadar gördüğüm en fazla özelliğe sahip YouTube uygulaması diyebileceğim Music and Video Downloader, arayüz tasarımı yönünden çok çok geride kalsa da oldukça kullanışlı. Dilediğiniz YouTube videosunu ister standart isterseniz de yüksek kalitede izleyebiliyor, telefonunuza doğrudan .mp3 formatında kaydedebiliyorsunuz. İndirdiğiniz mp3 dosyalarını müzik kitaplığınıza kaydedebiliyor ve sanatçı - albüm ismi ve türü gibi detayları istediğiniz şekilde düzenleyebiliyorsunuz.

Eş zamanlı indirmeyi destekleyen Music and Video Downloader, Windows Phone 8.1’li cihazlarda da çalışacak şekilde tasarlanmış ve sürekli güncelleniyor.

YORUMLAR