Music Boost 3.1.0.0 (winphone)

Music Boost

Music Boost
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Music Boost, milyonlarca şarkı ve şarkı sözüne ulaşabileceğiniz bir müzik uygulamasıdır.

Music Boost, ağırlıkla yabancı müzik dinleyenler için önerebileceğim harika bir müzik uygulaması. Windows Phone telefonunuzun şarjına bakmadan yolda, okulda, işte veya evde çılgınlar gibi müzik dinleyen biriyseniz bu uygulamaya kesinlikle yer vermelisiniz.

Dünya genelinde dinlenen milyonlarca şarkıya rahatlıkla bulabileceğiniz uygulamada seçtiğiniz müzikleri çevrimiçi olarak dinleyebildiğiniz gibi indirip daha sonra internet bağlantınızı kullanmadan kesintisiz olarak dinleme şansına sahipsiniz. Birçok müzik dinleme ve indirme uygulamasında olmayan şarkı sözü seçeneği Music Boost’ta yer almakta. Siz de benim gibi bir yandan şarkıyı dinlerken diğer yandan eşlik etmeyi seven biriyseniz bu özelliğe bayılacaksınız. Uygulamanın diğer bir özel yanı ise indirdiğiniz şarkıları kendi oynatıcısı üzerinden dinlemek zorunda olmamanız.

Şarkıları son hızda indiren uygulamanın en beğenmediğim yanı ise tabiri yerinde ise paragöz olması. Ücretsiz olarak yüklediğiniz uygulamanın reklamlarından kurtulmak ve de sınırsız sayıda parça indirmek için ne yazık ki pro sürümüne terfi etmeniz gerekiyor. Tabii ki 5 TL Windows Phone Mağazası’nı da gözden geçirdiğimizde çok bir ücret değil ancak yine de reklam destekli ücretsiz olarak sunulabilirdi diye düşünüyorum.

YORUMLAR