Music Import 1.0.7.1 (winphone)

Music Import

Music Import
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Music Import, yerli ve yabancı şarkıları bulup telefonunuza kolayca indirebileceğiniz bir mp3 indirme uygulamasıdır.

Music Import, hem Türkçe hem de yabancı müzikleri bulabilen başarılı bir mp3 indirme uygulamasıdır. Beğendiğiniz şarkıyı o anda çevrimiçi olarak dinleyebilir veya sonradan dinlemek üzere telefonunuza kaydedebilir ve sadece favori parçalarınızdan oluşan harika çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

Music Import, benzer mp3 indirme uygulamalarından oldukça farklı. Karmaşık arayüz ile gelmeyen ve gereksiz hiçbir seçenek sunmayan uygulama, aradığınız müziği kaliteli hizmet veren müzik kaynaklarından bulup önünüze çıkarıyor. Dolayısıyla Youtube’daki bir video klibi mp3 olarak kaydetmek yerine doğrudan müziğin orijinal halini alıyorsunuz. İndirdiğiniz tüm şarkılar da yüksek kalitede oluyor. İndirdiğiniz herhangi bir müziği uygulama içerisinde çalabiliyor veya telefonunuzdaki müzik klasörüne aktarabiliyorsunuz. ID3 desteği sayesinde parça adı, şarkıcı adı, albüm ismi ve diğer etiketleri isteğinize göre düzenleyebiliyorsunuz.

Windows Phone platformunda müzik indirme uygulamaları arasında tam puan almayı başaran nadir uygulamalardan biri olan Music Import, deneme süresinde sınırlı sayıda müziği kütüphanenize aktarmanıza izin veriyor.

YORUMLAR