Music mp3 unlimited downloader 1.0.1.0 (winphone)

Music mp3 unlimited downloader

Music mp3 unlimited downloader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Music mp3 unlimited downloader ile farklı türde milyonlarca parçaya sözleri ile birlikte ulaşabilir, ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Windows Phone Mağazası’nda Fizy, Spotify gibi pek çok çevrimiçi müzik dinleme uygulaması mevcut ancak gerek istediğiniz şarkıyı reklamsız dinleyebilmek, gerekse de çevrimdışı çalmak üzere cihazınıza indirmek için premium abonelik modelini tercih etmeniz gerekiyor. Sınırsız kullanım sunulan bu abonelik türünün fiyat etiketine ise çoğu kullanıcı sıcak bakmıyor. Hal böyle olunca mağazada her gün farklı bir müzik uygulaması ile karşılaşıyoruz. Music mp3 unlimited downloader ise kesinlikle denemenizi istediğim mağazadaki nadir müzik uygulamalarından biri.

Music mp3 unlimited downloader, her ne kadar ismi hoşumuza gitmemiş olsa da sunduğu özellikler ile beni benden almayı başardı. Ücretsiz olmasına karşın benzerlerini hem arayüz hem de içerik yönünden geride bırakan uygulamada dilediğiniz şarkıya şarkı sözü ile birlikte hızlıca ulaşmanın yanında dünya genelinde en çok dinlenen şarkıları öğrenebiliyor, en yeni albümlerden anında haberdar olabiliyorsunuz.

Rock, R&B, Hip-Hop, Pop, Latin, Dance, Electronic, Country kategorilerinde milyonlarca şarkıyı ücretsiz sunan uygulamada şarkıyı arka planda dinleyebileceğiniz gibi doğrudan müzik kütüphanenize indirip oradan çalabiliyorsunuz. Seçtiğiniz parçanın indirme hızı ise tatmin edici seviyede.

Çevrimiçi ve çevrimdışı çalma listeleri de hazırlayabileceğiniz uygulamayı ücretsiz iken kesinlikle yükleyin ve deneyin.

YORUMLAR