Müzik Indirin 1.1.0.0 (winphone)

Müzik Indirin

Müzik Indirin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,553

  • Üretici

    Music MP3 Downloader

Müzik Indirin, aradığınız müzikleri doğrudan telefonunuza indirebileceğiniz ücretsiz bir mp3 indirme uygulamasıdır.

Müzik Indirin, Windows Phone Mağazası’ndaki en popüler mp3 indirme uygulamasıdır. Hangi tarzda dinliyorsanız dinleyin, aradığınız şarkıyı kolaylıkla bulabilir ve saniyeler içerisinde telefonunuza indirebilirsiniz.

Kullanıcıların ücretsiz olarak mp3 dinleyebilmelerine ve indirebilmelerine izin veren kaynakları bünyesinde barındıran Müzik Indirin uygulaması dünya genelinde en çok dinlenen şarkıcı ve şarkıları da listelemektedir. Uygulamanın bu kategorilerine göz atarak popüler şarkıları indirebilir veya arama bölümünü kullanarak özel olarak aradığınız şarkıya ulaşabilirsiniz.

Oldukça sade bir arayüz ile gelen ve rahatsız edici hiçbir reklam içermeyen uygulamanın en beğenilen yanı ise müzikleri uygulama içerisine değil doğrudan telefonunuza indirme izni vermesi. Diğer müzik uygulamalarındaki gibi indirilen müziklerin sadece uygulama içerisinden çalınması bu uygulamada bulunmuyor.

Eğer bir Windows Phone kullanıcısı iseniz ve de ücretsiz müzik indirebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Müzik Indirin tam size göre. Uygulamanın kullanıcılar tarafından tam not aldığını da unutmadan belirteyim.

YORUMLAR