MWC 2014 1.0.755.0 (winphone)

MWC 2014

MWC 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MWC 2014, Nokia'nın etkinlik için özel olarak hazırladığı üçüncü resmi uygulamadır.

MWC, 24 Şubat’ta İspanya’nın Barselona şehrinde gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’ndeki tüm gelişmeleri akıllı telefonunuzdan takip edebileceğiniz bir uygulamadır. Nokia’nın Lumia kullanıcıları için özel olarak hazırladığı resmi MWC uygulaması ile dünyaca ünlü markaların yenilikçi ürünlerini sergiledikleri etkinlikte olan bitenden anında haberdar olun.

Push bildirim ve kilit ekranı desteği ile gelen MWC (Mobile World Congress) uygulaması, Nokia’nın bu önemli etkinlik için hazırladığı üçüncü resmi uygulama.
Windows Phone 8’li akıllı telefonunuza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama ile etkinliğe katılan isimlerin, yapılacak konuşmaların, gündemin tüm listesini görüntüleyebilir, internet bağlantınızı kullanmadan etkinliğin gerçekleşeceği yeri harita üzerinde görebilir, dahili HERE Map ve HERE Transit uygulamaları ile Barcelona kentini keşfedebilirsiniz. Ayrıca etkinlikle ilgili sosyal medyada paylaşılanları takip edebilir, yerel İspanyol sanatçılarının şarkılarını dinleyebilirsiniz.

Nokia’nın resmi MWC uygulaması, etkinlikte olan biten genel hatlarıyla takip etmek isteyenler için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama.