NiQi Music Player 1.6.0.0 (winphone)

NiQi Music Player

NiQi Music Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NiQi Music Player, Windows Phone'un varsayılan müzik uygulamasına harika bir alternatif.

NiQi Music Player, Windows Phone’un varsayılan müzik uygulaması Xbox Music’e alternatif olarak kullanabilecek kadar başarılı bulduğum bir uygulama.

Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli telefonunuza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz NiQi Music Player, gerek sunduğu özellikler gerekse de arayüzü ile mağazada onlarca müzik çalardan öne çıkıyor.

Kolay kullanılabilir, sade ve hızlı çalışan arayüz ile bizleri karşılayan uygulamada bir müzik dinleyicisinin ihtiyacı olan tüm seçenekler mevcut. Basit ve hızlı bir şekilde çalma listeleri oluşturma, şarkı ve şarkı sözü arama, canlı kutucuk oluşturarak tek dokunuşla şarkıyı başlatma gibi özelliklerin hepsi kullanımınıza sunulmuş.

Şarkıları arka planda çalma özelliğini de sahip olan NiQi Music Player’ın tek beğenmediğim yanı dil desteği oldu. Desteklenen 10 dil arasında Türkçe bulunmuyor. Bunun dışında rahatsız edici boyutta olmasa da reklam içermesi. Bunun dışında bir eksiği bulunmayan uygulama Windows Phone 8 cihazlara da destek vermesiyle (Xbox Music sadece Windows Phone 8.1’li cihazları destekliyor.) beğenimi kazandı.

YORUMLAR