Papyrus 1.0.0.0 (winphone)
Papyrus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    73

  • Üretici

    Steadfast Innovation, LLC

Papyrus uygulaması ile notlarınızı el yazınızla alabilirsiniz.

Not tutma uygulamaları, özellikle iş kullanıcılarının vazgeçilmez uygulamalarından biridir. Yoğun iş temposunda yapmamız gerekenleri atlamamanızı sağlayan hatırlatıcı görevini üstlenen not uygulamaları, hemen hemen her akıllı telefon kullanıcısının cihazında varsayılan uygulamalar bölümünde yerini alır. Bu not alma uygulamalarından biri olan Papyrus, notlarınızı kendi el yazınızla almanızı sağlayan, yenilikçi bir not uygulamasıdır. Ücretsiz kulanabildiğiniz uygulama, sunduğu el yazısı desteği ile sanki kağıt üzerine yazıyormuş hissi veriyor.

Mobil cihazlar için özel olarak üretilen kalemler veya parmaklarınızı kullanarak el yazısı notlar oluşturmanızı sağlayan Papyrus, kolay kullanılabilirliğine sahiptir. Böylece Windows Phone cihazınızda notlarınızı hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Vektör grafik motorunu kullanan uygulama, notlarınız üzerinden her türlü değişikliği yapmanıza olanak tanır. Notunuzdaki bir hatayı geri alabilir, seçme aracını kullanarak öğeleri taşıyabilir, yeniden boyutlandırabilir, seçili öğelerin rengini değiştirebilir, notlarınıza resim ekleyebilir ve notlarınızı ana ekranınıza sabitleyebilirsiniz.

El yazınızla not almanızı sağlayan Papyrus, ücretsiz ve popüler not uygulamaları arasında yer almaktadır.

YORUMLAR