Poki 1.2.1.0 (winphone)

Poki

Poki
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Poki uygulaması ile internette beğendiğiniz içerikleri sonra okumak üzere kaydedebilirsiniz.

İlgi çekici bir makale, video, fotoğraf veya web sitesi ile karşılaştınız ancak bakacak zamanınız yok. Bu durumda yapacağınız iki şey var; Sayfanın bağlantısını kendinize e-posta olarak göndermek veya yer imlerinize eklemek. Ancak bunun daha basit bir yolu var. Kaydetmek istediğiniz içeriği Pocket hesabınıza gönderin ve içeriğe dilediğiniz zaman internet bağlantısı olmadan erişin.

İnternette beğendiğimiz içerikleri sonradan okumak üzere kaydetmek için kullandığımız oldukça faydalı bir uygulama olan Pocket’ın ne yazık ki Windows Phone platformu için resmi uygulaması bulunmuyor. Bu durumu fark eden bir geliştiricinin ücretsiz olarak yayınladığı Poki adlı uygulama Pocket’ın tüm özelliklerini Windows Phone telefonunuzda kullanmanıza imkan tanıyor.

Beyaz, koyu ve siyah olmak üzere 3 farklı tema seçeneği ile gelen başarılı Pocket istemcisi ile kaydettiğiniz makaleleri dilediğiniz boyutta okuyabilir, içerikleri başlık, adres ve etiket girerek arayabilir, yazı tipini değiştirebilir, dinleyebilir, başlangıç ekranınıza sabitleyebilirsiniz.

Poki, Windows Phone platformundaki en başarılı Pocket istemcisi. Uygulamayı gönül rahatlığıyla satın alıp kullanabilirsiniz.

YORUMLAR