Sky Media Player 1.0.0.11 (winphone)

Sky Media Player

Sky Media Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tüm müzik ve video servislerini tek bir uygulamaya aktarmanızı sağlayan olağanüstü bir Windows Phone uygulaması.

Sky Media Player isimli bu müzik ve video oynatma uygulaması farklı kaynaklardan elde ettiği medya türlerini bir uygulama üzerinden size başarılı bir şekilde aktarabiliyor. Ücretsiz olarak sunulan bu sürümünün üstüne ekleyeceğiniz 4,50 TL gibi bir ücret karşılığında ise VIP paketine geçip daha da çok özellikten yararlanmanız mümkün oluyor.

Uygulamanın kullandığı kaynaklar arasında YouTube, SoundCloud, OneDrive, Googe Drive ve internet üzerinde bulunan cache ses ve video dosyaları var. LastFM entegrasyonuna sahip olan Sky Media Player ile videolarınızı bile farklı altyazı ve dil seçenekleriyle izlemeniz mümkün.

Birçok ses ve video dosya formatını destekleyen bu uygulama, farklı programlar yüklemenizi gerektirmeksizin birçok işi aynı anda yerine getirebiliyor. VOB, MKV, FLV, OGG ve MP4 gibi örnekleri sualsiz bir biçimde çalıştırabildiğiniz Sky Media Player ile asla izleyecek veya dinleyecek bir şeyden mahrum kalmayacaksınız. VIP paketine geçmekle birlikte kullanıcı desteği gibi eşsiz özelliklere de kavuştuğunuz bu uygulama, Windows Phone için bulabileceğiniz en kaliteli örneklerden biri.

YORUMLAR