Soru Sayacı 2.0.0.5 (winphone)

Soru Sayacı

Soru Sayacı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soru Sayacı, günlük test çözme performasınızı kaydederek motive ediyor ve sadece Windows Phone platformunda olan bir uygulama.

Soru Sayacı, YGS ve LYS sınavlarına hazırlanırken her dersten kaç soru çözdüğünüzü kayıt altına alabileceğiniz bir Windows Phone uygulaması. Çözdüğünüz soruların kaydını tutarak hedefinize ne kadar yaklaştığınızı gösteren uygulama bu sayede çalışma veriminizi de artırıyor.

YGS, LYS sınavlarına hazırlanan biriyseniz çalışmanızın bir kaydını tutarak sizi motive eden bu uygulamayı kesinlikle indirmenizi öneririm. Elle ders ekleme seçeneği sayesinde hangi dersten kaç soru çözdüğünüzü kolaylıkla kaydedebilmenin yanında kendinize bir hedef belirleyebiliyor (hedefinize ulaştığınızda bildirim gelmiyor lakin ne kadar yaklaştığınızı görebiliyorsunuz.) ve gün içerisinde veyahut o ay içerisinde ne kadar etkin olduğunuzu görebiliyorsunuz.

Çözdüğünüz soruları mobil cihazınıza işleyerek performansınızın özetini görmenize imkan tanıyan Soru Sayacı uygulamasının düzenleme ekranını da oldukça beğendim. Windows Phone’un modern tasarım dilinin kullanıldığı arayüz üzerinde tek bakışta hangi dersten kaç soru çözdüğünüzü, çözdüğünüz toplam soru adedini ve hedefinize ne kadar yaklaştığınızı görebiliyorsunuz. Ders ekleme ve mevcut dersleri düzenleme işini de aynı ekranda yapıyorsunuz.

Uygulamanın en dikkat çeken özelliği kayıtları hafızaya alabilmesi. Yani Soru Sayacı, sadece eklediğiniz derslerin kaydını göstermiyor; aynı zamanda sınav gününe kadar (şu tarihten itibaren şeklinde) totalde kaç soru çözdüğünüzü de görebiliyorsunuz.

Farklı tema seçenekleriyle gelen uygulama, tıpkı sağlık uygulamaları gibi günlük performansınızı göstererek motive ediyor ve sınava daha etkin çalışmanıza yardımcı oluyor.

YORUMLAR