Stickman Soccer 1.0.0.0 (winphone)

Stickman Soccer

Stickman Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Soccer, çöp adamları kontrol ettiğiniz eğlenceli bir futbol oyunudur.

Mobil cihazlar için geliştirilen en iyi futbol oyunu hiç şüphesiz ki FIFA 15. Gerek cihazın donanımını zorlayan yüksek kalitede grafikleri gerekse de gerçekçiliği ile tüm platformlarda yüzlerce futbol oyununu geride bırakıyor. Her yönden neredeyse tam not alan FIFA’nın en kötü yanı ise cihaz ayrımcılığı yapması. Özellikle de 512 MB bellekli Windows Phone cihazların oyunu akıcı şekilde oynatması şu an imkansız. Hal böyle olunca geliştiriciler giriş seviyesindeki cihazlarda da çok rahat bir şekilde çalışacak futbol oyunları ile karşımıza çıkıyorlar. Stickman Soccer da bunlardan biri. 

Stickman Soccer, adından da anlayacağınız üzere mobil platform için hazırlanan FIFA 15 kadar gerçekçi değil ancak eğlence dozu oldukça yüksek bir yapım. Çöp adamlardan oluşan kadro ile maça çıkmak ve mücadele etmek son derece keyifli.

Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli cihazlarda çalışacak şekilde tasarlanmış olan futbol oyununda birçok mod bulunuyor. Hızlı maç yapmanın haricinde sezona katılabiliyor veya antrenman yapabiliyorsunuz. Antrenman demişken oyunun kontrolleri herkesin rahatlıkla oynayabileceği şekilde ayarlanmış. Oyuncuyu yönlendirmek için sol butonu, şut, pas ve kayma için sağdaki butonları kullanıyorsunuz. Tahmin edeceğiniz üzere pas, şut seviyesini ayarlayamıyorsunuz.

Stickman Soccer, daha çok gerçekçilik yerine eğlence arayan kişilere önerebileceğim bir futbol oyunu.

Stickman Soccer Özellikleri:

  • Hızlı Maç, Sezon, Antrenman Modu
  • Sokak Futbolu Modu
  • 11’e 11 ve 4’e 4 Oyun Modu
  • Ayarlanabilir Maç Süresi ve Stadyum
  • Üç Farklı Zorluk Seviyesi
  • Seçilebilir 32 Takım
  • Hızlı Oynanış

YORUMLAR